22 травня 2023
206

19-21 травня у столиці України відбулися фінальні змагання баскетбольної «Молодіжної ліги», в яких взяли участь 8 кращих команд за результатами першого (групового) етапу.

Уперше за 9 років існування команди та за 4 сезони розіграшу "молодіжки" підопічні Ярослава КОВАЛЬОВА вибороли золоті медалі чемпіонату України з баскетболу.

Нагадаємо, що два тижні тому команда «Збірна Сумської області-Баскетбольний клуб СумДУ» (м.Суми) впевнено виграла свою групу і кваліфікувалась до вирішальних ігор.

У 1/4 фіналу гравці «ЗСО-БК СумДУ» здолали «БК "Кривбас» (м.Кривий Ріг) з рахунком: 88:56 (22:11; 21:5; 29:20; 16:20). Півфінальна зустріч «ДЮСШ №12-Запоріжжя» з «ЗСО-БК СумДУ» завершилась на користь сумчан: 70:94 (14:32; 27:16; 6:28; 23:18).

У фіналі, що відбувся 21 травня, команда «ЗСО-БК СумДУ»  протистояла БК «Прикарпаття-Говерла-КФК» (м.Івано-Франківськ) і перемогла з рахунком: 86:76 (27:24; 12:23; 25:13; 22:16).

Таким чином, БК СумДУ переписує власну історію, перемагаючи в Молодіжному чемпіонаті України серед чоловічих команд сезону 2023 року!

«Фінальний поєдинок ми виграли з перевагою у десять очок. Дякую команді, дякую хлопцям за це «золото», – зазначив у післяматчевому інтерв’ю  головний тренер клубу Ярослав КОВАЛЬОВ.

Cумський державний університет вітає гравців нашої команди з блискучою перемогою, зичить нових спортивних і життєвих успіхів!