Дата публікації:
18 квітня 2011
Кількість переглядів:
3794
Поділитися:

Протягом трьох днів – 15-17 квітня – на базі Сумського державного університету проходила Перша ліга Чемпіонату України серед чоловіків. У запеклій боротьбі переможною стала команда Сумського державного університету – «Універ» (тренер – Володимир Бобков).

Участь у змаганнях також брали команди з Донецьку («Автошляхбуд»), Чернігова («Педуніверситет-ШВСМ») та Хмельницького (Новатор-2-Прикордоонник). Серед учасників змагань були провідні спортсмени команд майстрів.

Початок змагань відкрили команди «Автошляхбуд» та «Педуніверситет-ШВСМ», які зіграли з рахунком 3:0. З таким же результатом закінчилася й гра «Універа» та «Новатора-2-Прикордонника». Команди «Новатор-2-Прикордонник» та «Педуніверситет-ШВСМ», а також «Універ» - «Автошляхбуд» зіграли з рахунком 3:1 відповідно. В останній день змагань «Автошляхбуд» поступився команді «Новатор-2-Прикордонник» з рахунком 2:3, а «Універ» блискуче виграв у команди «Педуніверситет-ШВСМ» - результат гри 3:0.

 Відтак, за результатами Першої Ліги Чемпіонату України серед чоловіків, золото отримала команда Сумського державного університету – «Універ», срібним призером стала команда «Автошляхбуд», а третю позицію посіла команда «Новатор-2-Прикордонник».

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших перемог на спортивній арені!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]