24 липня 2023
502

21–23 липня у Загребі (Хорватія) відбулися змагання з єдиноборств серед 398 студентських команд університетів із 31 країни Європи. За кількістю медалей Україна посіла перше місце, а серед українських ЗВО на першому місці – Сумський державний університет, на другому – Донбаська державна машинобудівна академія, на третьому – Київський національний університет фізичного виховання і спорту.

Дзюдоїсти СумДУ стали чемпіоном у змішаних командних змаганнях, а також вибороли золоті та бронзові медалі в індивідуальних програмах змагань:

Тетяна ЛІМЗАЄВА (навчально-науковий медичний інститут) – дві золоті нагороди;

Христина ГОМАН (навчально-науковий медичний інститут) – золото та бронза;

Олексій БОЛДИРЄВ (навчально-науковий медичний інститут) – золото та бронза;

Алєксєй МОІСЄЄВ (навчально-науковий медичний інститут) – золота та бронзова медалі;

Антон ШУГАЛЄЄВ (факультет іноземної філології та соціальних комунікацій)  – золота та бронзова медалі;