Дата публікації:
14 вересня 2023
Кількість переглядів:
235
Поділитися:

Сумський державний університет пройшов конкурсний відбір та приєднався до другої фази україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти». 

Він реалізується Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров’я (Swiss TPH) у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, за фінансової підтримки Швейцарського агентства розвитку та співробітництва (SDC).

«У другій фазі ми прагнемо залучити до проєктного майданчика ті заклади, які з одного боку мають вже свої унікальні досягнення, але також і відкриті до змін і співпраці», – зазначила Tетяна ЧЕРНИШ, керівниця офісу впровадження україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

«Відбір закладів-партнерів для ІІ фази проєкту був великим викликом. Відчутно, що кожен з аплікантів старався не справити враження на комісію, але, добре проаналізувавши свій заклад, відверто говорив про виклики та бачення їх подолання. Ми в команді цінуємо прозорість і щирість та вважаємо, що спільні цінності допомагають ефективно працювати й покращуватися – і саме таким заявками надали перевагу. Вітаю нові заклади в великій команді україно-швейцарського проєкту і обіцяю, що легко не буде, однак буде цікаво, захопливо і мотивуюче!», – так прокоментувала результати конкурсного відбору Олена ІГНАЩУК, координаторка з медичної освіти україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Проєкт охоплює всі рівні медичної освіти – додипломну медичну освіту, післядипломну освіту (інтернатуру), а також безперервний професійний розвиток, забезпечуючи експертну, нормативну та освітню підтримку в процесі покращення якості освіти для працівників первинної ланки.

Співпраця у межах проєкту передбачає нові можливості для навчання та професійного розвитку викладачів і студентів профільного підрозділу СумДУ – навчально-наукового медичного інституту, участь у стаді-турах, активності, що враховують найкращі світові практики, а також обмін досвідом освітньої і наукової діяльності.

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]