29 серпня 2023
388

26 серпня в Києві завершився фінальний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд, присвячений Дню Незалежності України.

Учасниками стали 12 найкращих команд літнього сезону за результатами 5-ти попередніх етапів, що пройшли в Івано-Франківську, Києві, Хмельницькому, Луцьку та Кременчуці.

Об'єднана команда «ЗСО-СумДУ/Збірна України U21» на груповому етапі одну гру виграла (15:10 проти Push team-2) і одну програла (19:21 проти ВНУ-КДЮСШ Луцьк). Не без проблем пройшовши стадію 1/4 фіналу (15:11 проти Push team-1), підопічні Ярослава Ковальова у півфіналі доволі несподівано, але впевнено перемогли головних фаворитів змагань (18:13 проти Boris Magic Johnson).

У вирішальній грі літнього сезону сум’яни знову зустрілися зі спортсменами з Луцька. Втім, у фіналі (20:18 проти ВНУ-КДЮСШ Луцьк) наші хлопці довели випадковість поразки на груповому етапі та вибороли звання Чемпіонів України 2023 року!

Найкращим гравцем змагань став капітан команди, аспірант навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Ігор СТАРОДУБ.

Нагадаємо, що в цьому році ЗСО-СумДУ вже виборола чемпіонство серед молодіжних команд до 23 років, двома складами – друге та третє місця фінального етапу Кубка України, а також срібні медалі Чемпіонату Європи серед університетів!