Дата публікації:
08 вересня 2023
Кількість переглядів:
294
Поділитися:

Напередодні Дня фізичної культури та спорту студенти-спортсмени Сумського державного університету взяли участь в онлайн-зустрічі з Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ.

Також на зустрічі були присутні ректор Василь КАРПУША, проректор Олександр БРІЖАТИЙ та тренери.

Усього до онлайн-зустрічі доєдналися 29 навчальних закладів із різних куточків України. Представники кожного з них мали нагоду поставити Президентові свої запитання. Здебільшого учасників заходу цікавили теми розвитку спортивної інфраструктури в регіонах; відновлення закладів освіти, що були пошкоджені внаслідок військової агресії; підтримка талановитих спортсменів та, зокрема, перспективи повернення тих, хто через війну опинився за кордоном. Звучали пропозиції щодо відкриття реабілітаційних центрів на базі окремих закладів освіти. Також дехто з присутніх цікавився особистим ставленням Президента до фізкультури і спорту, секретами щодо підтримання власної фізичної форми та улюбленим видом спорту керівника держави.

Від імені спортсменів СумДУ на зустрічі виступав аспірант, тренер студентської волейбольної команди Євген ЄВДОКИМОВ. Він зазначив,  що СумДУ є  одним з лідерів серед ЗВО України не лише в освітньо-науковій діяльності, але й щодо розвитку спорту, має потужну матеріально-технічну базу, тож, висловив бажання й надалі мати можливість розвивати спортивну кар’єру в Сумах, в своєму рідному університеті. В адресованому керівнику держави запитанні, Євген поцікавився, як саме Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ бачить подальший розвиток студентського спорту в прикордонних із країною-агресором регіонах.

Відповідаючи на запитання, Президент України, передусім, відзначив високий рівень підготовки в Сумському державному університеті, в тому числі спортивної складової.

«Дякую, що ви це робите в прикордонному регіоні. Ваш університет – відомий. Ми знаємо, що в Сумському державному університеті високий рівень фахової підготовки. Усе, дійсно, дуже позитивно. І невід’ємною частиною успішної діяльності університету є спортивний напрямок. Я вдячний спортсменам, котрі демонструють високі досягнення, і особлива вдячність викладачам СумДУ за внесок у розвиток спорту», - зазначив Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Президент наголосив, що єдина можливість для розвитку – це захист  інфраструктури регіону, що передбачає посилення обороноздатності рубежів із країною-агресором.

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ привітав спортсменів із прийдешнім святом і зазначив, що їх спортивні перемоги – це внесок у загальну велику перемогу України!

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]