Дата публікації:
18 квітня 2011
Кількість переглядів:
3846
Поділитися:

15 квітня в Сумськму державному університеті  пройшла традиційна XVIII науково-технічна учнівська конференція Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Департаменту доуніверситетської освіти СумДУ. До неї долучилися  учні 8-11 класів сумських шкіл № 6, 9, 12, 15, 25  та Центру дітей та юнацтва м. Білопілля. 

 У заході взяли участь професорсько-викладацький склад Сумського державного університету, директори, завучі шкіл, школярі, батьки та студенти 1-5 курсів СумДУ. Усього на конференції було представлено 14 робіт. Розглядалися наступні тематики з предметів – теоретична механіка – плоска система збіжних сил, плоска і просторова система довільно-розташованих сил, складання блок-схем із закону Архімеда, рівняння Бернулі; з опору матеріалів – побудова геометрично-незмінних елементів на прикладі розрахункових схем геометричних характеристик міцності несеметричних перерізів, побудова внутрішніх силових факторів для статично-визначеної і невизначеної рами, знаходження небезпечного перерізу  в багатоступеневому брусі, застосування золотого перерізу на прикладі закону всесвітнього тяжіння; компресоробудування – дослідження роботи  одно, дво- та трьохступеневого компресора тощо.

Юні доповідачі показали високий рівень знань, відповідаючи на запитання університетських викладачів, тримались впевнено, проявили інженерну думку та загальні знання з предмета. Подібна довузівська підготовка сприяє впевненості у виборі майбутньої професії, розширює кругозір, змушує замислитись над своїм місцем у суспільстві ще за шкільною партою.

У фіналі конференції перед присутніми виступили викладачі Сумськоговищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського. Учасники та гості конференції почули твори світової класики – полонез Огінського та чардаш.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]