13 листопада 2023
Кількість переглядів:
372
Поділитися:

Баскетбольний клуб СумДУ став бронзовим призером чемпіонату світу з баскетболу 3х3 серед команд університетів. Змагання відбулися в місті Доха (Катар). За першість у чемпіонаті світу змагалися по 12 чоловічих та жіночих команд.

У стартовому матчі наші спортсмени перемогли студентів із Кенії. Гра завершилась із рахунком 21:10 на користь команди Ярослава Ковальова. Потім команда СумДУ зустрілася з суперниками з Чилі та перемогла з рахунком 21:9, що дозволило нашим спортсменам вийти в плей-офф з першого місця в групі.

12 листопада у чвертьфіналі сум’яни перемогли команду з Мельбурну (22:20), але в півфіналі поступилися команді з Сіднею (6:21). У матчі за третє місце підопічні Ярослава Ковальова здобули перемогу в сутичці зі студентами з Бразилії (20:18 в овертаймі).

Бронзовими призерами чемпіонату світу стали студенти навчально-наукового медичного інституту СумДУ Максим МИХАЙЛОВ, Родіон КУЗЬМІН, Іван ФІЛОНЕНКО та Ілля КОШЕВАТСЬКИЙ. Тренер – Ярослав КОВАЛЬОВ.

Університет Сіднея виборов срібні медалі, а Чемпіон світу 2023 – Університет Вітовта Великого (Литва).

Сумський державний університет щиро вітає наших спортсменів і бажає їм подальших спортивних досягнень і нових перемог!