Дата публікації:
03 червня 2024
Кількість переглядів:
185
Поділитися:

1 червня у Сумському державному університеті пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам-фізичним терапевтам. Усього отримали дипломи 42 фахівці.

Протягом двох років освітня програма «Фізична терапія», що була розроблена у межах проєкту Erasmus+ REHAB, успішно пройшла ліцензування та акредитацію. Студенти мали можливість працювати на сучасному реабілітаційному обладнанні, отриманому за проєктами REHAB та «Реабілітація травм війни», практикуватися на численних клінічних базах кафедри.

Фізична терапія в сучасних реаліях набула значної популярності, оскільки повноцінне відновлення після травм, гострих та хронічних захворювань нервової системи та внутрішніх органів практично є неможливим без фізіотерапевтичних втручань професіоналів. Навчання на освітній програмі передбачає проходження трьох практик, підготовку та захист кваліфікаційної роботи магістрів, складення іспиту «Крок» та об’єктивного структурованого клінічного іспиту. Окрім закладів охорони здоров'я, випускники програми можуть працювати в реабілітаційних центрах, спортивних організаціях, закладах санаторно-курортного спрямування, займатися приватною практикою.

На думку голови експертної ради роботодавців, директора КНП СОР «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер» Наталії ЄМЕЦЬ, перевагами випускників СумДУ на ринку праці є високий рівень володіння сучасними методиками, необхідними для комплексної реабілітації, вміння працювати в мультидисциплінарній команді та обирати оптимальні реабілітаційні програми для пацієнтів з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Саме такі фахівці потрібні нашій державі у цей складний час.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]