Дата публікації:
05 червня 2024
Кількість переглядів:
340
Поділитися:

4 червня ректор Василь КАРПУША здійснив робочу поїздку до північних міст області. Його супроводжували проректор Олександр БРІЖАТИЙ та вчений секретар, начальник навчально-організаційного відділу з роботи в позабазових структурних підрозділах Анатолій РУБАН.

Мета візиту – зустрічі з колективами трьох коледжів. У Конотопі – це індустріально-педагогічний фаховий та класичний фаховий, у Шостці – фаховий коледж імені Івана Кожедуба.

Майданчики усіх трьох відокремлених структурних підрозділів СумДУ стали осередками конструктивного діалогу, жвавої дискусії, обміну ідеями, баченням перспектив подальшого розвитку.

У ході зустрічей були обговорені питання розвитку фахових коледжів, графіків освітнього процесу на новий навчальний рік, формування контингенту здобувачів освіти,  кадрового потенціалу та матеріально-технічного забезпечення.

Василь КАРПУША подякував колективам відокремлених структурних  підрозділів за плідну працю, побажав подальших успіхів у їх розвитку, наголосив, що запорукою позитивних змін є спільна злагоджена робота університету й коледжів.


Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]