Дата публікації:
06 червня 2024
Кількість переглядів:
303
Поділитися:

Про перемогу проєктної ідеї команди СумДУ та фінансову допомогу на її реалізацію було оголошено на координаційній зустрічі представників Центрів ветеранського розвитку в Києві.

Захід відбувся за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН). У ньому взяли участь завідувачка кафедри психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету Андріана КОСТЕНКО, викладачки кафедри Олена КУПЕНКО та Крістіна САХНО.

Учасники з різних регіонів України обговорили концепцію діяльності Центрів, дискутували на тему стратегічних цілей, а також представили проєктні ідеї перед міжнародними партнерами – ПРООН, ООН Жінки, МОМ, ІРЕКС тощо, з метою отримання фінансування для втілення своїх напрацювань.

За результатами розгляду пітчингу ідей, «Простір можливостей: програма фасилітаційних зустрічей щодо працевлаштування та планування кар’єри ветеранів та членів їх сімей», презентований сумською командою, здобув перемогу і можливість імплементації проєкту на Сумщині за фінансової підтримки ПРООН.

Проєкт реалізовуватиме Центр ветеранського розвитку СумДУ (із залученням кафедри психології, політології та соціокультурних технологій) та у співпраці з громадською організацією «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини», упродовж серпня-грудня 2024 року.

Мета – пілотувати програму створення сприятливих соціально-психологічних умов засобами фасилітаційних зустрічей для професійної адаптації і розвитку кар’єри ветеранів та членів їх родин.

У межах реалізації проєкту передбачається оцінити потреби з надання соціально-психологічної підтримки ветеранам та членам їх родин щодо працевлаштування і планування кар’єри; налагодити співпрацю із соціально-орієнтованими роботодавцями для імплементації програм такої підтримки та створити групи взаємної допомоги цій категорії працівників за місцем роботи; організувати проведення фасилітаційних зустрічей ветеранів, членів їх сімей та представників кадрових служб підприємств тощо.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]