Дата публікації:
27 червня 2024
Кількість переглядів:
517
Поділитися:

27 червня в Сумському державному університеті відбулось підписання договору про співпрацю з АТ «УКРСИББАНК», що входить до складу групи BNP Paribas Group (Франція).

Ця угода відкриває нові можливості для розвитку освіти, науки та інновацій, передбачає значні перспективи для обох сторін.

Партнерство між університетом і банком має за мету об’єднання освітніх та наукових потенціалів, а також співробітництво у гуманітарній сфері.

В освітній сфері передбачається співпраця за усіма напрямами та навчальними дисциплінами, пов’язаними з фінансовою та банківською діяльністю та супутніми професіями. Організація спільної роботи передбачає залучення працівників банку до лекційних, семінарських, практичних занять, майстер-класів, а також проходження практики та стажування здобувачів освіти на базі фінансової установи. Крім того, університет разом із банком планує організацію та проведення спільних публічних заходів, що сприятиме обміну досвідом та інноваційними ідеями між учасниками.

«Міжнародний банк відкриває перспективи для працевлаштування випускників СумДУ у 85 країнах світу. Цей договір дає можливості студентам отримати базову практичну підготовку і втілити свої ідеї в реальній банківській установі», – зазначила Анжела ЗЕНІКОВА, начальник Сумського регіонального управління АТ «УКРСИББАНК».

Перший проректор СумДУ Інна ШКОЛЬНИК висловила сподівання, що договір послугує взаємовигідному партнерству.

«Переконана, що співпраця Сумського державного університету, потужно представленого в міжнародних рейтингах, і АТ «УКРСИББАНКу», як представника міжнародного фінансового конгломерату, сприятиме успішному розвитку кожної зі сторін», – наголосила Інна ШКОЛЬНИК.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]