Дата публікації:
02 липня 2024
Кількість переглядів:
456
Поділитися:

Гандбольна команда Сумського державного університету на всеукраїнській літній Універсіаді вперше здобула чемпіонський титул серед чоловічих команд.

2 липня спортсмени та тренери команди Максим КУНПАН і Валерія САВІНА приймали вітання в альма-матер: від ректора Василя КАРПУШІ, проректора Олександра БРІЖАТОГО, голови відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки в Сумській області Анатолія ВАСИЛЬЄВА, а також від начальника Сумської міської військової адміністрації Олексія ДРОЗДЕНКА та начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євгена ПОХОДНІ.

«Перемога дуже важлива, адже гандбол – командна гра. І нинішній успіх свідчить про злагодженість, взаєморозуміння, взаємопідтримку і єдність команди. Багато років спортсмени йшли до вершини слави, до першого місця на Універсіаді. І здобуття чемпіонського титулу на третій рік війни, ця перемога є знаковою – це внесок у майбутню велику Перемогу України, а також свідчення стійкості й незламності сум’ян і наших студентів», – зазначив у вітальному слові ректор СумДУ.

Василь КАРПУША подякував спортсменам та тренерам за яскравий виступ на університетських іграх, що демонструє успішність СумДУ. Окремо відзначив внесок в досягнення команди наставника – Максима КУНПАНА, його відданість спорту, вболівання за результат, турботу про гравців, побажав спортсменам нових блискучих перемог. 

Багато гарних слів пролунали і на адресу молодої тренерки, випускниці СумДУ Валерії САВІНОЇ, старт тренерської роботи якої підтвердив, що вона талановитий наставник, який здатний мотивувати спортсменів на результативну гру.

Максим КУНПАН, головний тренер команди з гандболу і керівник Спортивного клубу СумДУ, подякував спортсменам за самовідданість у боротьбі за перемогу, а керівництву університету, Сумській МВА, управлінню молоді і спорту Сумської ОВА – за розуміння потреб спортсменів і постійну підтримку університетського спорту. Особливі слова вдячності – Збройним силам України, які боронять Батьківщину, за можливість прославляти український спорт на престижних змаганнях.

Гравці гандбольної команди не приховували задоволення від успіху, адже здобуттям чемпіонського титулу на університетських іграх вписали свої імена в спортивний літопис СумДУ. Але спочивати на лаврах – то не про членів спортивних клубів СумДУ. Після тріумфальної перемоги на Універсіаді гандболісти вже активно готуються до нових випробувань на міцність і гарт, з вірою на подальші яскраві перемоги.

Оскільки вшанування переможців відбувалося у день спортивного журналіста, учасники зустрічі привітали з професійним святом кореспондента Суспільного Олександра КАЧАНОВА. Ректор СумДУ вручив представнику регіонального медіа подяку за вагомий особистий внесок у розвиток спортивної журналістики, якісне й оперативне висвітлення важливих спортивних подій та активну популяризацію студентського спорту.

Подарунок від команди – футболку з автографами всіх гравців та тренерів – ректор пообіцяв передати до музею університету. 

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]