Дата публікації:
26 березня 2012
Кількість переглядів:
744
Поділитися:

23 березня в Сумському державному університеті пройшов регіональний етап гри «Железный предприниматель» у рамках чемпіонату, ініційованого Бізнес-інкубатором Національного дослідницького університету «Высшая школа экономики» (Москва). Організаторами виступили факультет підвищення кваліфікації та педагогічних інновацій, факультет технічних систем та енергоефективних технологій і Центр післядипломної освіти СумДУ.

Без перебільшення захід можна назвати «поєднанням цікавого з корисним». Вісім команд студентів СумДУ, в які входили представники різних напрямів підготовки (хіміки, технологи, матеріалознавці, інформатики, управлінці, економісти) мали запропонувати нове креативне застосування матеріалу фторопласт-4 (політетрафторетилен чи тефлон). Цей матеріал володіє рідкісними фізичними і хімічними властивостями та широко використовується в промисловості, техніці та побуті. Кейс із завданням було розроблено і презентовано викладачами кафедри «Прикладне матеріалознавство і ТКМ» факультету технічних систем та енергоефективних технологій.

Свої ідеї команди представляли у вигляді презентацій. Виступи оцінювало компетентне журі, яке складалося з випускників СумДУ, а ниніпрофесіоналів у сфері бізнесу. Це дало учасникам шанс отримати конструктивну критику та дорогоцінні поради. Як зізналися самі студенти, досвід, отриманий у ході гри, безперечно стане у нагоді, адже зустріч стала своєрідною репетицією підприємницької справи.Переможців обирали за кількома критеріям: креативність, злагоджена робота команди, можливість комерціалізації запропонованої ідеї, інформативність презентації, логічні відповіді на поставлені запитання. Не менш важливими при виконанні завдання стали збалансованість інженерної та економічної складових у проекті. Всі виступи були на високому рівні. Журі підкреслило ініціативність, неординарність та творчість нинішньої молоді, у руках якої майбутнє нашої країни.

Першою за рішенням журі стала команда «Фантастична п’ятірка», другою – «Максимум». Побажаємо переможцям успіху у півфіналі чемпіонату, який відбудеться 12 квітня у Києві. Півфіналісти будуть відстоювати честь України на фінальній грі в Москві!

Анастасія Тернова

Гурток «Аматорська журналістика»

               

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]