Дата публікації:
29 березня 2012
Кількість переглядів:
1146
Поділитися:

28 березня в Сумському державному університеті відбувся спільний семінар «СумДУ & Wikipedia: перспективи співпраці», організований Центром вебометрії та веб-маркетингу СумДУ та ГО «Вікімедіа Україна». На зустрічі розглянуто новий проект ґрунтовної співпраці СумДУ з однією із найвідоміших у світі електронною Інтернет-енциклопедією Вікіпедія.

За словами начальника Центру вебометрії та веб-маркетингу Дмитра Фільченка, мотивацій та перспектив, аби розпочати сумісну діяльність, більше ніж достатньо. Відтепер веб-сторінки енциклопедії можна використовувати як плацдарм для навчання студентів, для просування рекламних матеріалів, інформаційно-рекламної діяльності, а також для зміцнення позицій у веб-рейтингах.

«Більше даєш – більше отримуєш» – один із лозунгів, яким послуговується керівництво Вікіпедії. Співпраця СумДУ з інтернет-енциклопедією передбачає цілунизку преференцій: консультаційно-технічну підтримку, можливість брати участь у багатьох міжнародних проектах. Університет отримує неабиякий шанс модернізувати наукову діяльність та покращити імідж закладу.

Нагадаємо, «Вікіпедія»– це унікальний міжнародний інтернет-проект енциклопедії, доступний 282 мовами світу. За місяць на сайт заходить близько 400 мільйонів користувачів, щобознайомитися із 20 мільйонами статей. Веб-енциклопедія входить до п’ятірки найавторитетніших ресурсів світу. 

Завантажити презентацію «СумДУ & Wikipedia: перспективи співпраці».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua