Дата публікації:
16 січня 2025
Кількість переглядів:
356
Поділитися:

Другу золоту медаль на ХХХІІ Всесвітній універсіаді, що проходить у Турині, для України і Сумського державного університету виборов біатлоніст Сергій СУПРУН.

У складі збірної України 21-річний здобувач спеціальності «Фізична культура і спорт» навчально-наукового медичного інституту СумДУ разом зі студенткою харківського вишу  Олександрою МЕРКУШИНОЮ перемогли в змішаній одиночній естафеті.

З самого початку українці трималися в чільній групі претендентів на медалі. А перетнувши екватор гонки, наша команда захопила лідерство і вже не віддала його до самого фінішу.

Перемога в естафеті стала результатом злагодженої роботи спортсменів та їхньої наполегливої підготовки.

Сумський державний університет пишається своїми студентами, які роблять вагомий внесок у міжнародний спортивний імідж України.

Щиро вітаємо Сергія СУПРУНА з цією визначною перемогою та бажаємо йому і його команді подальших успіхів на спортивній арені!


Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116, вул. Петропавлівська, 59,
м. Суми, Україна, 40007, 40014

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Петропавлівська, 57,
Кабінет К3-120
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Петропавлівська, 59,
Кабінет К3 102
e-mail: [email protected]