31 липня представники Сумського державного університету долучилися до ярмарку вакансій, що проходив у місті Лубни. Захід зібрав роботодавців, освітян, представників державних структур та охочих до професійного зростання мешканців регіону.
Під час заходу команда СумДУ презентувала можливості здобуття якісної освіти в університеті, ознайомила учасників з актуальними освітніми програмами та особливостями вступної кампанії.
«Приємно відзначити, що значна кількість школярів та їхніх батьків цікавилися спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в СумДУ. Це свідчить про високу зацікавленість у якісній освіті та усвідомлений підхід до вибору майбутньої професії», – зазначив Юрій МЕРЗЛЯКОВ, начальник центру доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи.
Окрема увага була приділена питанням ваучерного навчання для дорослого населення – як додаткового інструменту професійного розвитку та перекваліфікації. «Ми бачимо, що все більше людей цікавляться можливістю навчання протягом всього життя, шукають шляхи для підвищення кваліфікації або зміни професії. Саме тому участь у подібних заходах – це не лише презентація університету, а й реальний діалог з громадою», – зауважив директор центру заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання Станіслав МЕЛЕЙЧУК.
Сумський державний університет продовжує активно взаємодіяти з регіонами України, поширюючи інформацію про сучасні освітні можливості та підтримуючи ідеї безперервного навчання.