Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
11 квітня 2012
Кількість переглядів:
35
Поділитися:

У Сумському державному університеті пройшла зустріч представників студентського самоврядування з учнями міських шкіл. Мета –  налагодження зв’язків студентського активу зі шкільним, розробка спільних проектів, обмін досвідом. Це важливий крок не лише для роботи з абітурієнтами, а й для майбутньої адаптації першокурсника. Студентський ректор Богдан Постольний зауважив: «Шкільне самоврядування завтра стане студентським, тому між ними прямий зв’язок, який ми маємо підтримувати».

У рамках зустрічі відбулася конференція «Учнівське та студентське самоврядування – разом чи окремо?». До участі й ній долучилися студенти студентські декани, перший проректор Василь Карпуша та проректор із науково-педагогiчної роботи й організації позанавчальної діяльності Олена Король. Вони наголосили на  вагомому значенні самоврядування серед молоді, підкреслили його позитивні аспекти.

Після засідання активісти пішли на екскурсію в бібліотеку СумДУ, де ознайомилися з правилами користування її ресурсами, відвідали музей рідкісних книг і побачили Пересопницьке Євангеліє.Байдужим не залишився ніхто. «Мені дуже сподобався ваш університет, було дуже цікаво. Відтепер я хочу тут навчатися!!! Ви класні!» – поділився своїми враженнями учень 10 класу школи № 21 Денис.

Юлія Дунаєвська,
Інформаційний відділ студентського самоврядування СумДУ

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua