Дата публікації:
20 квітня 2011
Кількість переглядів:
321
Поділитися:

На виставку під такою назвою сумської художниці Ірини Проценко літературна вітальня бібліотеки СумДУ запрошує студентів, викладачів та співробітників до 12 червня 2011 року.

Ірина Проценко – одна із сумських художників, що пише жанрові полотна, яким притаманна особлива розкутість моделей. Емоційною виразністю наповнені не лише сюжетні твори, а й портрети.

Стиль художниці – це перегук вічних духовних цінностей з сьогоденням. Картини привертають увагу, перш за все, ідейними та досконало побудованими композиціями, яким підкоряється колір. Своє творче понадзавдання майстриня вибудовує в рамках мистецтвознавчого висловлення, що стилістично відносить Ірину Проценко до «нової фігурації».

Окрім техніки живопису талановита сумська художниця працює й у графіці. Інколи вона звертається до жанру карикатури та її різновиду – шаржу. Вміло, однією лінією передає характерні риси персонажів з добрим гумором. Як відгукуються критики, Ірина Проценко органічно поєднує у своїх творах любов до краси навколишнього світу з філософським поглядом на життя і виходить це у неї прекрасно.

Тож не втратьте свою можливість побачити «міф і реальність» на власні очі – завітайте до літературної вітальні бібліотеки СумДУ!

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua