Дата публікації:
03 липня 2012
Кількість переглядів:
658
Поділитися:

За підсумками загальнонаціонального рейтингу Сумський державний університет займає третю авторитетну позицію у групі «Класичних університетів». Рейтинг розроблено Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорту України.

Показники критеріїв рейтингу свідчать, що  СумДУ активно реагує на динамічні зміни в державі політично-правового, соціально-економічного, міжнародного, науково-технічного, екологічного та соціально-культурного характеру. Тим самим навчальний заклад проявляє ініціативу щодо забезпечення успішних результатів таких показників діяльності вишу, як міжнародна активність, якість контингенту студентів та науково-педагогічного персоналу, якість наукової та науково-технічної діяльності, ресурсне забезпечення навчального процесу тощо.

Загалом у рейтинговому оцінюванні взяли участь 229 вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування. Ранжування вишів здійснювалося на підставі опрацювання результатів діяльності й потенціалу за 2010 – 2011 навчальний та 2011 календарний роки.

Рейтинг проводився у рамках проекту «Національна система рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів» як реалізація одного із заходів Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою підвищення якості та конкурентоспроможності вищої освіти в Україні.

За словами Міністрa освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника , запропонована система рейтингового оцінювання вищих навчальних закладів поступово завойовує прихильність абітурієнтів, студентів, батьків та представників академічної спільноти. У такий спосіб суспільство стає поінформованим про стан вищої освіти і рівень досягнень вищих навчальних закладів щодо якості освітньої діяльності. Окрім того, проведення рейтингу сприяє розробленню стратегій ефективного управління і вдосконалення вищого навчального закладу щодо повного задоволення потреб споживачів на ринку праці.

Ректорат СумДУ вітає колектив університету з високими досягненнями та висловлює щиру подяку співробітникам та студентам!

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]