Дата публікації:
07 вересня 2012
Кількість переглядів:
385
Поділитися:

Запрошуємо студентів та співробітників Сумського державного університету взяти участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки». Він проводиться у 35 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа, у тому числі й в Україні – Громадською організацією «Вікімедіа Україна».

Мета конкурсу – зібрати фотографії усіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікіпедії – вільній Енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.

На сьогодні завантажено понад 1,5 тисячі фотографій українських пам’яток. Студенти та співробітники  СумДУ, якщо ви хочете розповісти, а тим паче показати красу та велич нашої Батьківщини на увесь світ, не зволікайте! Реєструйтеся на сайті Вікіпедії та візьміть участь у конкурсі.   Детальніше про умови конкурсу.

Усі фотографії використовуватимуться у статтях Вікіпедії. У листопаді 2012 року планується фотовиставка робіт і нагородження переможців конкурсу уприміщенні освітньої корпорації «Майстер-Клас». Десятка кращихфотографій у світовому масштабі і переможець будуть оголошені на початку грудня.Головний приз – фото-тур до Гонконгу!

Нагадаємо, що конкурс «Вікі любить пам’ятники 2012» триватиме з 1 по 30 вересня 2012 року.

 

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua