23 жовтня 2012
874

21 жовтня відбулася півфінальна та фінальна гра з футбольного турніру між гуртожитками Сумського державного університету.За першість боролися чотири команди із гуртожитоку № 2, № 3 (іноземні студенти), № 3 (українські студенти) та № 5. Турнір відбувся за підтримки президента благодійного фонду Олександра Костенка «Ти не один – ми разом».

На третьому місці опинилися українські студенти гуртожитку № 3, програвши команді із гуртожитка №2 із рахунком 2:1. Особливо гаряче на полі було під час фіналу. За результатами фінальної гри команда гуртожитоку № 5 зі значним відривому чотири очка виборола першість (5:1). Студенти-іноземці зайняли почесне друге місце.

Учасників футбольного турніру нагородиворганізатор змагань – Адель Дарвіш. Номінація «Кращий захисник» дісталася Олександру Олешко, «Кращий воротар» – Дмитру Лишенко і «Кращий бомбардир» – Івану Максимчуку.