Дата публікації:
26 жовтня 2012
Кількість переглядів:
795
Поділитися:

23 жовтня у Шосткинському інституті Сумського державного університету відбулося урочисте відкриття нового корпусу – шестиповерхової будівлі на понад 5 тис. м2.  За підтримки голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря у ньому створено всі умови для розвитку науки та бізнесу.

У новому корпусі створено спеціальний бізнес-інкубатор, де будуть розроблятися новітні технології, впроваджуватися інновації, необхідні для виробництва та промисловості. Для ефективної роботи у ньому знаходяться оnline-студія, конференц-зал, поліграфічне обладнання, копірувальна техніка, типографія, кімната відпочинку. Саме тут закладатимуться основи розвитку власного бізнесу, надаватиметься можливість молодим підприємцям реалізувати себе.

Шосткинський інститут СумДУ поповнився й двома потужними бібліотеками: одна з читальним залом, у якій до послуг студентів понад 160 тис. одиниць книжок, а інша – електронна, з виходом у бібліотеку будь-якого вищого навчального закладу світу. Також корпус поповнився 180 комп’ютерами та 7 мультимедійними комплексами.

За словами губернатора Юрія Чмиря, для Шостки, де активно розвивається індустріальний парк «Свема», а Шосткинський інститут СумДУ є його складовою, відкриття нового корпусу – важливий етап: «У рамках співпраці передбачаються наукові розробки викладачів, студентів та аспірантів для понад 30 підприємств на території «Свеми», сприяння у створенні нових тематичних планів.

Ректор Сумського державного університет Анатолій Васильєв подякував обласній владі за допомогу та підтримку, зокрема у відкритті нового навчального корпусу в базовому ВНЗ та в модернізації корпусу у шосткінському структурному підрозділі: «Відтепер у Шосткинському інституті СумДУ більш активно розвиватимуться маркетингові, патентні служби, надаватимуться науково-технічні сервісні послуги для малого та середнього бізнесу». Ректор запевнив, що новий корпус стане основою для інноваційного розвитку регіону.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]