Дата публікації:
01 листопада 2012
Кількість переглядів:
82
Поділитися:

Доцент кафедри загальної механіки та динаміки машин Сумського державного університету, к.т.н.Андрій Загорулько виступив із доповіддю «Теоретичні та експериментальні дослідження запірних торцевих імпульсних ущільнень» на 11-му Міжнародному семінарі, який відбувся у Пуатье (Франція).

Співавтори доповіді  –  завідувач кафедри загальної механіки та динаміки машин СумДУ, проф., д.т.н. Володимир Марцинковський, проф., д.т.н. Чеслав Кундера (Технічний університет, Польща) та д.т.н. Гафт Яків Зиновьєвич (ТОВ «Ізо-Герм», Росія).

Ініціатори заходу – Французька енергетична компанія (EDF) та Відділ механіки, конструкцій та комплексних систем Інституту ПіПрайм (PPrime) Університету м. Пуатьє.

На семінарі виступили фахівці-представники всесвітньо відомих компаній виробників механічних ущільнень з Франції, Німеччини, України, Великобританії, США, Румунії та Іспанії. Зокрема свою доповідь з моделювання, конструювання та розрахунку торцевих ущільнень презентував всесвітньовідомий вчений, д.т.н., провідний інженер американської компанії з виробництва торцевих механічних ущільнень (MechanicalSealTechnologyInc) Алан Лєбек зі США.

Під час зустрічі учасники обговорили властивості динамічних ущільнень в непередбачуваних робочих умовах, їх функціонування в погіршених умовах, за межами проектного діапазону параметрів тощо.

Також для бажаючих провели екскурсію до центру аеродинамічних і термічних досліджень (СЕАТ), який маєунікальне експериментальне обладнання для акустичних, термоміцнісних, аеродинамічних досліджень та виконує науково-дослідницькі програми для аерокосмічної промисловості.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua