Дата публікації:
02 листопада 2012
Кількість переглядів:
215
Поділитися:

На базі Сумського державного університету кафедра управління факультету економіки та менеджменту провела перший тренінг «Школи майбутніх керівників» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Сум, смт. Жовтневе та Степанівка.

Під час урочистого відкриття завідувач кафедри, д.е.н., професор Олександр Теліженко ознайомив учасників із особливостями та перевагами навчання  в СумДУ, а також розповів про роботу кафедри. Провідний викладач кафедри управління, к.е.н, доцент Ганна Швіндіна розкрила «Філософію лідерства» у своїй лекції. К.е.н., доцент Лариса Валенкевич у своєму виступі торкнулася основ роботи менеджера та його основних функцій.

Вміння працювати в команді школярі перевірили під час декількох ігор на взаємопорозуміння та логіку. Фінальним завданням для кожної команди було написання проекту та його презентація. У результаті наполегливої праці учасники запропонували наступні проекти: Всеукраїнська акція «Здоровому способу життя ВПЕРЕД!», «Он-лайн бібліотека для школярів», «Вечір КІНО», проект зі створення короткометражного кіно «Кінозірки», «Врятуйте нас!» – проект допомоги безпритульним тваринам.

За результатами тренінгу школярі отримали сертифікати учасника «Школи майбутнього керівника». Наступна зустріч відбудеться 11 листопада 2012 року, присвячена темі «Тайм-менеджмент – ефективне управління часом».

Школярам, які мають бажання взяти участь у майбутньому тренінгу, потрібно зареєструватися на сайті кафедри управління.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua