Дата публікації:
21 листопада 2012
Кількість переглядів:
973
Поділитися:

Член правління громадської організації «Вікімедіа Україна» Сергій Петров презентував всесвітню ініціативу – «Вікіпрограму для вишів України» («Wikipedia Education Program»), а також провів майстер-клас з користування сервісами редагування Вікіпедії.

«Wikipedia Education Program» – освітня ініціатива, спрямована на залучення студентів до редагування Вікіпедії в рамках університетських курсів. За словами члена правління ГО «Вікімедіа Україна» Сергія Петрова, ця ініціатива є сучасним інструментом в організації навчального процесутарозвитку українського енциклопедичного продукту у світі.

««Вікіпрограма для вишів України» не тільки створить умови студентам для участі у міжнародному проекті, але й дозволить збільшити індекс цитування університету та його викладачів в Інтернет-мережі, розширити представництво університету в Вікіпедії та реалізувати просвітницьку функцію вишу», – зауважив представник ГО «Вікімедіа Україна».

Механізм реалізації програми в СумДУ передбачає навчання учасників основам редагування та створення статей, створення Вікі-клубів із залученням координаторів для консультування щодо правил та технічних особливостей користування Вікіпедією тощо.

Нагадаємо, «Вікіпедія»– це унікальний міжнародний інтернет-проект енциклопедії, доступний 282 мовами світу. За місяць на сайт заходить близько 400 мільйонів користувачів, щобознайомитися із 20 мільйонами статей.


Презентації:
БІБЛІОГАМУЗ (Бібліотеки, Галереї, Архіви та Музеї)
ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ВІКІПЕДІЇ

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]