Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
25 грудня 2012
Кількість переглядів:
52
Поділитися:

20-21 грудня у Сумському державному університеті відбувся другий молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд». Цього року він не просто збільшив кількість учасників, а й здивував кількістю заявлених робіт – близько 300. Значно розширилися і його географічні кордони: роботи надійшли з Німеччини, Росії та більшості регіонів України. Організатор – секція «Реклама та зв’язки з громадськістю» кафедри журналістики та філології СумДУ.

Першого дня усі бажаючі мали змогу прослухати семінар «Вплив соціальної реклами на сучасне українське суспільство». А потім організатори запросили учасників та гостей фестивалю до Сумської муніципальної галереї, де за участі представників провідних рекламних агентств області відбувся  «круглий стіл» на тему: «Перспективи сучасної соціальної реклами».

Програма другого фестивального дня за своєю насиченістю не поступалася першому. Спочатку відбувся  майстер-клас заслуженого художника України Олександра Чередниченка «Колір. Настрій. Образ», де всі охочі могли зазирнути у найпотаємніше та повчитися підбирати кольори, для більш ефективного впливу реклами. Потім відбувся відкритий перегляд робіт учасників ІІ Молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд». І ось – церемонія нагородження переможців Другого  міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами. Визначалися вони в декількох номінаціях: друкована продукція (плакати, стікери, календарі, буклети, брошури, листівки тощо), відеоролик, аудіоролик,  зовнішня реклама, інтернет-реклама та соціальна реклама ручної роботи.

Переможці номінації  «Ручна робота»:

 •  І місце – Аліна Булатова (СумДУ), 

 • ІІ місце – Ніна Коломієць, Алеся Пономарьова (СумДУ),

 • ІІІ місце – Таїсія Передерій (Сумська обласна гімназія-інтернат для творчих і обдарованих дітей), а також  Ксенія Середа, Анастасія Середа (СумДУ).

Призери номінації «Радіореклама»:

 • І місце – Юлія Зеленська (СумДУ) за роботу «Я люблю своїх батьків»;

 • ІІ місце – Оксана Опарій (СумДУ) за роботу «Дзвінок»;

 • ІІІ місце – Марина Осюхіна (СумДУ) за роботу «Спогади дитинства».

У номінації «Друкована продукція» (вікова категорія «школярі») усі три перших місця за балами зайняли роботи одного учасника – Дмитра Бабіченка з Дніпропетровської області. А от  визначити   друге й третє  місця журі так і не змогло.

Тріумфатори номінації «Друкована продукція» (вікова категорія «Студенти й молодь віком до 30 років»): 

 • І місце – Олег Бакулін (Львів, громадське об'єднання «Самопоміч») за серію робіт «Творити добро простіше ніж ви думаєте»;

 • ІІ місце – Марина Осюхіна (СумДУ) за роботу «Разом – дієвіше», ІІ місце – Ніна Коломієць, Ірина Савченко, Олена Соляник (СумДУ) за серію робіт «Дружба»;

 • ІІІ місце – Денис Стецюра (Українська академія банківської справи) за роботу «Не спалюй своє життя».

Переможці номінації «Відеореклама» (вікова категорія «школярі»):

 • І місце – Валерія Обжелянська, Євгенія Дьордій (КЗНЗ «Гімназія №15»Нікополь) за роботу «Наші кольори – у нас в крові»;

 • ІІ місце – Анна Романів, Уляна Гордієнко (Криворізький Центрально-Міський ліцей) за роботу «Бережіть природу»;

 • ІІІ місце – Народна студія ТБ і преси «Рожевий слон» (Добропілля, Донецька область) за роботу «Реклама ЗМІ», ІІІ місце – Ярослава Онищенко (КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6) за роботу «Вибір за тобою».

Призери номінації «Відеореклама» (вікова категорія «студенти й молодь віком до 30 років»):

 • І місце – Віктор Шиян (Київський університет ім. Бориса Гринченка) за роботу «Толерантність до сліпих людей»;

 • ІІ місце – Андрій Магдич (Севастополь) за роботу «Голодомор 1932–1933»; ІІ місце – Сергій Пудіч (Одеський національний університет ім. І. Мечникова) за роботу «Забруднення навколишнього середовища»;

 •  ІІІ місце – Павло Бондаренко, Вікторія Величко (Луцьк) за роботу "Проблема сирітства".

Були на фестивалі й нововведення. Так, ще одним приємним сюрпризом стала   відзнака голови оргкомітету, голови журі, професора кафедри журналістики та філології, керівника секції «Реклама та зв’язки з громадськістю» Тетяни Кузнєцової.  За креативність та позитивне сприйняття світу її отримав Сергій Онищенко та його робота  «Разом – дієвіше» (СумДУ).

Сумський державний університет щиро вітає усіх переможців, вдячний їм за небайдужість та чекає нових креативних ідей у 2013 році.

Ксенія та Анастасія Середа

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua