08 січня 2013
778

Магістрантка спеціальності «Медіакомунікації» Валентина Семеренко у складі національної жіночої збірної з біатлону виборола «бронзу» у змаганнях з біатлону на четвертому етапі Кубку світу сезону 2012/2013 в Оберхові (Німеччина).

У вирішальний момент Валентина впоралася із переживаннями та змогла відстріляти без єдиного промаху. На дистанції Семеренко боролася за срібло з чешкою ​​Веронікою Вітковою, але в підсумку фінішувала третьою. Нарешті Валентина зупинила смугу невдач в особистих гонках і взяла переконливий реванш у «традиції останнього пострілу».

Менш вдалим, однак не менш цінним  видався перс’ют для Вікторії Семеренко, яка до останніх метрів дистанції зберігала шанси ввійти до вісімки кращих. За результатами перегонів спортсменка фінішувала дванадцятою, піднявшись на одну сходинку після спринту. Болісне падіння на першому колі завадило студентці спеціальності «Журналістика» Юлії Джимі зберегти завойовані позиції. У підсумку вона зайняла тридцяте місце.