Дата публікації:
14 лютого 2013
Кількість переглядів:
981
Поділитися:

13 лютого у літературній вітальні бібліотеки Сумського державного університету відбулося романтичне свято закоханих сердець, присвячене Дню святого Валентина. Для присутніх організатори провели конкурс «Любов йде через пустелі». Закохані пари – учні (хлопці і дівчата) із сумських шкіл № 21, 26 та 19 – освідчувалися один одному в коханні віршами і піснями, виконували «танок на квітці». За результатами конкурсу перемогу отримали вихованці школи № 21.

Також на свято завітали іноземні студенти СумДУ та першокурсники кафедри управління, для яких бібліотекар СумДУ Алла Крекшина провела літературну вікторину на визначення найкращих знавців світової романтичної класики. Усі присутні у залі мали змогу взяти участь у конкурсі валентинок, за що отримали приємні призи.

Нагадаємо, що День Святого Валентина існує уже понад 18 століть та має кілька версій виникнення. Найбільш поширена – легенда про Валентина, який потай вінчав закоханих легіонерів у Римі, за що його було страчено. День страти (14 лютого), почали святкувати як День Закоханих, а Валентина стали вважати Святим.

Вікторія Радченко

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]