19 лютого 2013
623

Із 13 по 16 лютого студенти Сумського державного університету  успішно виступили на Чемпіонаті України з легкої атлетики та додали до заліку досягнень навчального закладу нові спортивні перемоги. Усього у змаганнях взяли участь 580 спортсменів із різних регіонів України.

Студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Анна Плотіцина стала першою у забігу на 60 метрів з бар’єрами. Її однокурсниця Вікторія П’ятаченко виборола першу сходинку в естафеті 4 по 400 метрів. Віталій Корж продовжив низку переможних виступів дівчат, посівши перше місце у забігу на 200 м.

Студент факультету електроніки та інформаційних технологій Володимир Супрун здобув «срібну» нагороду у забігу на 200 метрів. Другу сходинку п’єдесталу посіла й Вікторія П’ятаченко у забігу на 60 метрів. Студент факультету економіки та менеджменту Олександр Паламарчук додав до заліку команди третє місце у семиборстві.

Сумський державний університет щиро вітає спортсменів із визначними досягненнями та бажає нових перемог у майбутніх змаганнях!