01 квітня 2013
847

28 березня магістрантка спеціальності «Медіакомунікації» Віта Семеренко фінішувала другою під час жіночого мегамас-старту у рамках кубку Росії з біатлону за Приз Губернатора Тюменської області.

Віта поступилася Кайсі Макаряйнен із Фінляндії, допустивши три промахи під час стрільби лежачи і лише дві помилки на інших рубежах.

А 31 березня Віта Семеренко додала до свого заліку ще й бронзову нагороду у гонці-переслідуванні. Цього разу українська спортсменка допустила по одному промаху під час стрільби стоячи і завершила змагання на третій позиції. Сестра спортсменки, Валентина Семеренко, незважаючи на не вдалий старт, змогла взяти ситуацію під контроль та за результатми перс'юту піднялася із 19-ї стартової позиції на шосте місце, поступившись 0,1 сек словенції Теї Грегорін.

Сумський державний університет щиро вітає Віту з досягненнями, бажає успіхів та наснаги у підкоренні нових спортивних вершин!