Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
04 квітня 2013
Кількість переглядів:
49
Поділитися:

У літературній вітальні бібліотеки СумДУ пройшла імпровізована прес-конференція «У гостях у Мольєра», яку організувала доцент кафедри журналістики та філології Ірина Жиленко. Протягом зустрічі студенти-журналісти перевтілилися в героїв мольєрівської комедії: спокусника Дон Жуана, зраджену Ельвіру, мудрого Дон Луїса, наївних Шарлотту і Матюріну, відданого Дон Алонзо та слугу Сганарель. Відвідав прес-конференцію і сам автор – Мольєр.

Герої комедії відповідали на запитання студентів, які на цей час стали представниками ЗМІ телеканалів «СТБ», «Новий», «1+1», «ICTV», газет «І смішно, і грішно», «Літературна Україна», «Бульвар Гордона», журналу «Cosmopolitan» і навіть німецьких і молдовських мас-медіа.

Дискусії учасників торкалися найактуальніших проблем не лише мольєрівської епохи, а й сьогодення: кохання і зради, дружби і підлості, стосунків батьків і дітей, чесного імені та зганьбленого роду. Кожен персонаж відстоював власну точку зору, але усіх розсудив автор. Ще у ХVІІ столітті він створив п’єсу, актуальність якої беззаперечна й нині.

Прес-конференція настільки захопила учасників, що її мовні діалоги могли б стати продовженням відомої комедії, але вже на сучасний манер.

Маргарита Рилова,
Анастасія Нємцева, група ЖТ-02

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua