14 квітня команди КВН «Целеустремленный топинамбур» та «Незабудки» Сумського державного університету взяли участь у змаганнях за весняний кубок Прилук з КВН. 12 колективів із різних куточків України мірялися творчими силами у двох конкурсах – «Привітанні» та «Розминці». Журі віддали максимум балів за обидва конкурси команді «Целеустремленный топинамбур», яка і здобула впевнену перемогу. Окрім головної нагороди команда отримала спеціальний приз за кращу розминку.
Команда СумДУ «Незабудки» у першому конкурсі виступила максимально успішно, а у розминці отримала 4,4 бала з семи можливих.
Згідно з правилами поточного сезону КВН у Прилуках, команди, які зайняли перше та друге місце у весняному, літньому та осінньому кубках, потрапляють до змагань за Суперкубок, де розігруватиметься основний призовий фонд. Так, «Целеустремленный топинамбур» та «Шутки в сторону» з Кривого Рогу стали першими фіналістами сезону-2013 ліги міста Прилуки.
Юрій Токмань