Дата публікації:
29 квітня 2013
Кількість переглядів:
928
Поділитися:

26 квітня в Сумському державному університеті відбулося свято краси та грації  «Міс СумДУ – 2013». Цього року за звання найпривабливішої дівчини університету боролися сім красунь. Володаркою бажаного титулу стала студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Дар’я Царенко. Звання «Віце-міс» здобула Ірина Кириченко з факультету економіки та менеджменту.

Творчі змагання розкрили дівчат як активних і яскравих особистостей. У конкурсі «Візитка» глядачі більше дізналися про кожну з них. Так, Валерія Тупікова з Медичного інституту розповіла, що займається танцями вже десять років. Студентка ІФСК Дар’я Царенко в жартівливому образі казкової царівни розкрила світ своїх захоплень: танці, кулінарія, турбота про домашнього улюбленця та рибалка. У прозі під акомпанемент саксофону Анна Древаль (факультет електроніки та інформаційних технологій) розкрила філософію людського життя.  Марина Руденко з юридичного факультету пообіцяла розвіяти міф, що представники закону – суворі та неяскраві. Крім того, вона поділилася заповітною мрією про міцну родину та двох діточок. Як і більшість конкурсанток, полюбляє танці й Марина Воробйова – студентка факультету технічних систем та енергоефективних технологій. Про численні таланти та інтереси дівчини заспівали її друзі. У наступній відеовізитці майбутня юристка Анна Кедик запросила публіку до себе додому. Вона вирішила не приміряти чужі ролі, а показати себе справжньою, адже, на її думку, краса – це природність. Ірина Кириченко з ФЕМу запропонувала гру в асоціації, продемонструвавши, що саме в її житті символізує кожен із кольорів квітки.

У ході творчого конкурсу Валерія Тупікова представила театралізовану хореографічну постановку в українському народному стилі. Ірина Кириченко у складі танцювального дуету змогла без слів розчулити глядачів історією кохання. Нікого не залишили байдужими харизма та гумор у танці Марини Воробйової. Дивували танцювальною майстерністю і наступні конкурсантки. Анна Кедик запалила публіку хіп-хопом, Марина Руденко у своєму виступі показала, що танці – це і лірика, і драйв. А завдяки танцювальним па Дар’ї Царенко глядачі відчули вир емоцій, занурившись в атмосферу бурлеску. Одразу два таланти продемонструвала Анна Древаль. Вона оголила почуття у фортепіанній композиції та пісні «Because of you».

Уміння триматися на сцені та заволодівати увагою залу дівчата виявили під час дефіле «Діва» у червоно-чорній стилістиці, колективного спортивного  танцю, а також виходу у масках та вечірніх сукнях, а інтелектуальні здібності – в імпровізованих відповідях на неочікувані запитання ведучих.

Наприкінці свята краси та грації конкурсантки отримали наступні звання:

  • «Міс фотомодель» – Марина Руденко;

  • «Міс артистичність» – Валерія Тупікова;

  • «Міс чарівність» – Ірина Кириченко;

  • «Міс оригінальність» – Дар’я Царенко;

  • «Міс елегантність» – Марина Воробйова;

  • «Міс грація» – Анна Кедик;

  • «Міс романтичність» – Анна Древаль.

Усі учасниці отримали цінні подарунки від Сумського державного університету та спонсорів.

«Сумський державний університет славиться не лише своїми науковими, навчальними та спортивними досягненнями, а й красою студенток. Найцікавіше в дівчині – її неповторна індивідуальність, родзинка, несхожість на інших», – переконаний член журі, керівник Школи ведучих СумДУ, найвідоміший у Сумах ведучий Дмитро Будянський.

«Міс СумДУ» – один із найбільш яскравих та очікуваних конкурсів в університеті. Дівчата сумлінно готуються до участі в ньому, адже вважають за честь представити свій факультет на сцені СумДУ. Продемонструвавши творчі здібності та оригінальний підхід у подачі матеріалів, студентки СумДУ довели, що вони – найчарівніші та найталановитіші», – зазначила художній керівник Центру культури та мистецтва СумДУ Ольга Бондаренко.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]