29 квітня 2013
678

Упродовж двох днів – 25-26 квітня – команда Сумського державного університету гідно змагалася на короткій та естафетній дистанціях на 13-й обласній універсіаді серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а. зі спортивного орієнтування. СумДУ від початку зайняв лідируючі позиції та виборов абсолютну першість у змаганнях.

Першого ж дня команда СумДУ випередила команду Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка на 32 очки.  Наступного дня наша команда примножила свої здобутки, обігнавши спортсменів СДПУ ім. А.С. Макаренка на 53 очки, а команду Глухівського національного педагогічного університету – на 196 очок.

В особистому заліку студенти СумДУ на короткій дистанції посіли наступні призові місця:

Юлія Карпенко – перше місце;

Наталія Качан (випускниця минулого навчального року) –  друге місце;

Артем Коробов – друге місце.

На естафетній дистанції жіноча та чоловіча команди СумДУ стали  абсолютними чемпіонами. До переможного складу команд увійшли: дівчата – Анна Беспалова, Наталія Качан, Юлія Карпенко; юнаки – Артем Коробов, Сергій Фісько, Артем Токар. Друга чоловіча команда СумДУ (Богдан Горобець, Андрій Мужецький, Євген Кубраков) посіла третє місце.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо подальших перемог!