Кількість переглядів:
951
Поділитися:

4 червня на базі Сумського державного університет відбулася V обласна спартакіада працівників освіти і науки. Учасники  зі всієї області продемонстрували майстерність із таких видів спорту: настільний теніс, армреслінг, шахи та легка атлетика.

Усього у змаганнях взяли участь 26 команд: збірні команди Сумського державного університету, Глухівського національного педагогічного університету та Сумського педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, а також  представники об’єднаних команд районів і міст Сумської області. Організатори змагань – Сумський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України та управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Загалом команда СумДУ завоювала три призових місця. Аспірант кафедри наноелектроніки  Владислав Рогоз виборов першість із шахів. Старший викладач кафедри фізичного виховання Світлана Корж стала «срібною» призеркою з бігу на 100 м у категорії «35+». Третю сходинку завоювала старший викладач кафедри фізичного виховання Антоніна Сірик з бігу на 500 м у категорії «35+».