Дата публікації:
05 липня 2013
Кількість переглядів:
900
Поділитися:

4 липня на факультеті технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ відбувся черговий випуск. Цього року самостійне професійне життя розпочали 216 студентів, із яких 141 – спеціалісти та 75 – магістри. Своїх володарів знайшли 45 дипломів із відзнакою. Серед випускників – інженери-механіки, інженери-енергоменеджери, інженери-матеріалознавці, інженери-екологи, інженери з якості.

За словами проректора з наукової роботи Анатолія Чорноуса, завдяки високопрофесійному викладацькому складу та належній науковій базі ТеСЕТ є одним із лідерів в Україні за впровадженням власних наукових розробок у промисловість. Він побажав випускникам, щоб отримані в університеті знання та самоосвіта стали запорукою їх кар’єрних злетів упродовж усього життя.

«Випускники ТеСЕТ – яскраві особистості, які змогли проявити себе не лише у навчанні, а й у творчому, спортивному та громадському житті», – наголосив декан факультету Олександр Гусак. За його словами, перемоги студентів ТеСЕТ на олімпіадах всеукраїнського та міжнародного рівня, престижних конкурсах студентських наукових робіт підносять авторитет Сумського державного університету в області та за її межами.

«Сьогодні для мене – хвилююча мить, адже отримую диплом із відзнакою. Студентські роки запам’ятаються назавжди. У СумДУ теоретична освіта вдало поєднується з практичними навичками, необхідними для роботи на промисловому підприємстві. Під час занять у наукових лабораторіях університету мала можливість наочно побачити установки та обладнання в дії. Вже із серпня буду працевлаштована за цільовим договором», – зазначила випускниця-магістрантка спеціальності «Холодильне і компресорне обладнання» Тетяна Шатілова.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]