Дата публікації:
09 липня 2013
Кількість переглядів:
836
Поділитися:

Учасники народного ансамблю бального танцю «Силует» Сумського державного університету взяли участь у міжнародних мистецьких фестивалях «Співдружність таллінських талантів», що проходив у місті Таллін (Естонія) 26-29 червня, та «Балтійські канікули», що відбувся в місті Наанталі (Фінляндія) з 1 по 4 липня.

Студенти СумДУ виступили у номінації «Хореографія» і представили під час конкурсної програми композиції «Ніжність», «Танго» та «Латин Мікс». У Талліні за естетичне втілення бального танцю засобами сценічного мистецтва та високий рівень хореографічної підготовки «Силует» (художній керівник – Ольга Гараніна) отримав спеціальний приз журі фестивалю. У Наанталі ансамбль бального танцю СумДУ став лауреатом І ступеня.

Постановки за участю студентів СумДУ були обрані до програм відкриття фестивалів і гала-концертів із понад 70 хореографічних номерів.

Загалом творчі здібності демонстрували понад 300 студентів і школярів із Естонії, Латвії, України, Російської Федерації, Білорусі, Казахстану та Китаю. Конкуренцію колективу СумДУ склали студенти «Львівської політехніки», Кримського університету культури, мистецтв і туризму, Сімферопольського музичного училища, Алма-Атинської консерваторії, Мінської консерваторії, Російської балетної школи, учасники таллінських хореографічних колективів тощо.

У складі журі фестивалів – заслужені працівники культури, керівники балетних шкіл і ансамблів, завідувачі кафедр хореографії, балетмейстери, прими-балерини.

За словами художнього керівника культурно-мистецького центру СумДУ Ольги Бондаренко, «Силует» підкорив серця високопрофесійного журі та публіки своєю грацією, артистизмом і оригінальними хореографічними постановками.

Сумський державний університет вітає учасників колективу «Силует» із високими досягненнями, бажає наснаги, нових творчих злетів і перемог!

Нагадаємо, культурно-мистецький центр СумДУ проводить набір студентів до гуртків художньої самодіяльності. Запрошуються всі бажаючі! Звертатися до кабінетів Г-411 або Г-412.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]