12 вересня 2013
Кількість переглядів:
661
Поділитися:

Під час матчів першого етапу Кубку України з волейболу команда «Хімпром-СумДУ» виборола місце у півфіналі змагань. Упродовж трьох днів – із 10 по 12 вересня – разом із волейболістами СумДУ за подальшу участь змагалися такі команди: «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів), «Хімпром» (Суми) та «Педуніверситет-ШВСМ» (Чернігів).

У переший день у спортивному поєдинку зустрілися дві сумські команди – «Хімпром» та «Хімпром-СумДУ». Незважаючи на поразку (рахунок 1:3), студенти СумДУ гідно змагалися із суперником, представником Суперліги українського чемпіонату, та продемонстрували яскраву гру, про що свідчить рахунок за партіями – 18:25, 25:22, 25:22, 25:13.

Наступного для «Хімпром-СумДУ» зустрівся з командою «Педуніверситет-ШВСМ». Цього разу волейболісти СумДУ не залишили чернігівчанам жодного шансу та виграли з рахунком 3:0 (за партіями – 25:16, 25:15, 25:13).

Для виходу до наступного раунду студентам СумДУ було необхідно здолати супротив ще одного представника Суперліги – чернігівського «Буревісника-ШВСМ». І з цим завданням команда СумДУ «Хімпром-СумДУ» впоралися «на відмінно», здобувши перемогу з рахунком 3:0 (25:21, 28:26 та 25:18).

Отож, за результатами матчів першого етапу  до півфіналу цьогорічного Кубку України з волейболу пробилися одразу дві сумські команди.

Сумський державний університет щиро вітає гравців «Хімпром-СумДУ» із вагомим досягненням та бажає успіхів, наснаги та подальших перемог!