Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
25 жовтня 2013
Кількість переглядів:
34
Поділитися:

23 жовтня майбутніх рекламістів та піарників педагогічний колектив факультету іноземної філології та соціальних комунікації, представники рекламного бізнесу Сумщини привітали з професійним святом.

«Спеціалісти у галузі реклами та ПР сьогодні як ніколи затребувані на сучасному ринку праці, - зазначила в.о. декана ІФСК Валентина Опанасюк. – У Сумському державному університеті створені гідні умови для того, аби маючи на руках диплом спеціаліста  «Реклама і зв’язки з громадськістю», наші випускники з перших днів роботи зарекомендували б себе як грамотні, креативні, творчі і наполегливі фахівці». Завідувачка кафедри журналістики Олена Ткаченко у вітальному слові відзначила досягнення студентів-рекламістів на всеукраїнських рекламних форумах, фестивалях та виставках. «Не соромтесь піарити самих себе, адже це ваш перший крок до професійних звершень, - наголосила пані Олена. – Не пропускайте жодного фестивалю реклами, заявляйте про себе скрізь і завжди – як на регіональному рівні, так і на всеукраїнському та міжнародному».

 Під час заходу студенти 1-го та 2-го курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» представили свої роботи – зразки соціальної реклами, підготовлені спільно з гостями – майбутніми російськими рекламниками з Брянського державного університету, які перебували на стажуванні в СумДУ. Найуспішніші студенти за підсумками минулого навчального року –  другокурсники Олександр Ковальов та Яна Гнибіда –  були відзначені почесними грамотами та подарунками. А усіх першокурсників символічно посвятили у спеціальність та на згадку про перше у їхньому житті професійне свято вручили пам’ятні сувеніри.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua