06 листопада 2013
Кількість переглядів:
997
Поділитися:

Викладачі Сумського державного університету гідно захистили честь вишу на змаганнях VIІ Міжнародного турніру з бадмінтону серед ветеранів та любителів «Слобожанська осінь – 2013». У турнірі, що пройшов 31 жовтня– 3 листопада у Харкові, взяли участь близько 200 спортсменів з різних куточків України, Російської Федерації та Молдови.

За результатами змагань старший викладач кафедри фізичного вихованняі спорту Антоніна Сірик та старший викладач кафедри іноземних мов Оксана Гладченко здобули впевнену перемогу в жіночому парному розряді категорії «45+».

Антоніна Сірик також виборола першість в особистому заліку, а Оксана Гладченко стала срібною призеркою у змаганнях змішаних пар.

Серед любителів відзначився студент п’ятого курсу Медичного інституту СумДУ Ахмед Саеф Салах, який у парному чоловічому розряді в напруженій боротьбі виборов  золоту нагороду.