Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
14 листопада 2013
Кількість переглядів:
37
Поділитися:

13 листопада в Сумському державному університеті визначали кращого ведучого і читця серед студентів перших-других курсів усіх факультетів. Конкурс, присвячений Міжнародному дню студента, пройшов у літературній вітальні бібліотеки СумДУ.

Творчий турнір, який організували співробітники відділу позанавчальної роботи СумДУ, включав кілька етапів: самопрезентацію та декламацію монологу чи поезії, інтелектуальне змагання, перевірку ведучого неординарною ситуацією, парний конферанс.

Під час самопрезентації Сергій Гришко (ЕлІТ) розповів, що шукає шляхи проявити себе, і цей конкурс –­ чудова нагода. Він прочитав вірш-привітання до Міжнародного дня студента.

Денис Андріяш (ЕлІТ) зазначив, що має чотирирічний досвід ведучого. Він провів асоціацію бунтарського духу студентства з відомим поетом Сергієм Єсеніним і прочитав його рядки «В первый раз я запел про любовь».

На активній участі у студентському самоврядуванні акцентувала Поліна Воробйова (ТеСЕТ). На її переконання, кохання є невід’ємною складовою студентського життя, тож дівчина із задоволенням озвучила авторську поезію своєї подруги «Білі лебеді».

Артем Панчин (ТеСЕТ) вперше спробував себе в ролі ведучого на конкурсі «Золотий інтеграл». У продекламованому вірші «Когда-нибудь мы станем старше» він висловив ідею, що спогади про університетські роки залишаться в пам’яті назавжди.

Почуттям гумору та поетичним талантом здивував майбутній юрист Артур Мельник, який у віршованій формі розповів про власні захоплення, а також про «Золотий інтеграл».

Як зізналася Марина Торканевська з Медінституту, вона встигає не лише студіювати навчальні підручники, а й не стоїть осторонь творчих подій університету. Майбутній лікар представила глядачам вірш Едуарда Асадова «Есть такая нация – студенты». На думку поета, студент – це відчайдушний романтик, який закохується, не спить тижнями, готуючись до сесії, та  ніколи не сумує.

Ще один представник Медінституту Іван Савостьянов власним девізом назвав змістовне життя. Тож у власних реп-композиціях, одну з яких він представив на конкурсі, хлопець намагається пропагувати моральні цінності та мотивувати однолітків до здорового способу життя.

Альона Постельняк (ІФСК) як людина творча з дитинства захоплюється митцями. На конкурсі вона представила авторську гумористичну поезію про несумлінного студента.

У ході літературної вікторини, яку підготувала бібліотекар Алла Крекшина, конкурсанти демонстрували знання світової класики – творів Оскара Уайльда, Артура Конан Дойля,Маргарет Мітчел, Вільяма Шекспіра. Артистичність,  вміння «тримати» публіку та імпровізувати студенти виявили під час конкурсу в образах казкових персонажів. Конкуренти стали напарниками і спільно привітали студентів із «професійним» святом у ході парного конферансу. Тему Міжнародного дня студента продовжила вікторина для глядачів.

За результатами конкурсу, в номінації «Кращий ведучий» перемогу завоював Денис Андріяш. Артур Мельник відзначений у номінації «Авторська поезія». Номінацію «Парний конферанс» очолили Іван Савостьянов і Марина Торканевська. «Приз глядацьких симпатій» здобув Іван Савостьянов.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua