Дата публікації:
25 червня 2011
Кількість переглядів:
1548
Поділитися:

Сумський державний університет став четвертим серед 65 вищих навчальних закладів України за версією Київського економічного інституту.

Рейтинг  пропонує альтернативний підхід до оцінки рівня ефективності програм з економіки українських університетів і базується на результатах участі студентів у трьох авторитетних національних конкурсах з економіки: олімпіаді Київської школи економіки, конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA» за напрямом «Економіка та підприємництво» та конкурсі з вирішення бізнес-кейсів Case Champ. Таким чином рейтинг припускає, що успішність участі студентів у змаганнях є показником ефективності програми з економіки їхнього університету.

Вісім студентів факультету економіки та менеджменту СумДУ взяли участь у перших двох конкурсах. Як результат, СумДУ посів 1 місце і 9 місце відповідно. Відповідно, за зведеним рейтингом університетських програм з економіки, СумДУ посів 4 місце.

За словами декана Ольги Прокопенко, якість підготовки студентів-економістів СумДУ дозволяє займати передові позиції і у конкурсі з вирішення бізнес-кейсів Case Champ, а відтак і перейти вище четвертої позиції зведеного рейтингу.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]