16 грудня 2013
910

Магістрантка спеціальності «Медіакомунікації» Сумського державного університету Валя Семеренко здобула нагороду найвищого ґатунку в гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлону, що проходила 15 грудня в місті Ансі (Франція).

Стартувавши третьою, завдяки високій швидкості Валя легко компенсувала єдине штрафне коло після першого вогневого рубежу і вже до другої стрільби прийшла у групі лідерів.

Під час гонки одразу 14 спортсменок могли претендувати на першість. Остання стійка стала вирішальною в боротьбі за перемогу. Тоді як суперниці припускалися помилок у стрільбі, Валя демонструвала точність і вийшла на трасу лідером.

Вже на фінішному колі українку випередила росіянка Ірина Старих, та  Валі вдалося неймовірне – на останньому підйомі вона не лише скоротила відставання, а й стала недосяжною для решти.

«Срібло» здобула Ірина Старих. На третій позиції – норвежка Тіріл Екхоф.

Окрім того, Валя Семеренко увійшла до трійки найкращих за результатами спринтерської гонки14 грудня.