Дата публікації:
13 січня 2014
Кількість переглядів:
782
Поділитися:

До уваги абітурієнтів! У 2014 році затверджені строки прийому заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників при вступі на 1-й курс на основі повної загальної середньої освіти.

 

Етапи вступної кампанії

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

вступники на основі освіти

Повної загальної середньої

повної загальної середньої

Початок прийому заяв та документів

1 липня 2014 року

1 липня 2014 року

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право проходити творчий конкурс, що проводить СумДУ

19 липня 2014 року о 18-00

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право проходити співбесіду відповідно до Розділу 8, або складати вступні екзамени, що проводить СумДУ

19 липня 2014 року о 18-00

Закінчення прийому заяв та документів у паперовій або електронній формі від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчі конкурси

31 липня 2014 року о 12-00

Строки проведення вищим навчальним закладом творчих конкурсів

11 – 31 липня 2014 року у декілька сесій

Строки проведення вищим навчальним закладом співбесіди та вступних екзаменів

21 – 31 липня 2014 року

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 01 серпня.

Перший строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 04 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 05 серпня.

Другий строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 07 серпня. Оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 08 серпня.

Третій строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 11 серпня.

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням – 12 серпня 2014 р. не пізніше 15-00;

за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму (спеціальності) – не пізніше 26 серпня 2014 року.

 

Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2014 році, або сертифікати чи їх дублікати, видані у 2013, або 2012, або 2011, або 2010, або 2009, або 2008 роках, або їх комбінація за вибором вступника.

До участі у конкурсному відборі для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста зі спеціальностей «Лікувальна справа», «Медико-профілактична справа» та «Стоматологія») допускаються вступники, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 140 балів з профільних конкурсних предметів.

До категорій осіб, які мають право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів за власним вибором, належать:

 • особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди);

 • особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше;

 • особи з числа громадян України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном.

Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в разі їх неучасті у рік вступу в незалежному зовнішньому оцінюванні мають:

 • громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу;

 • військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, – при вступі на заочну форму навчання;

 • особи, які мають захворювання, що зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання.

Згідно з Правилами, вступники, як і в минулому році, мають право подавати документи не більш ніж до п’яти ВНЗ України і не більш ніж на три напрями підготовки (спеціальності) в кожному з них.

Треба звернути увагу, що в 2014 році суттєво змінився перелік предметів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу за напрямом підготовки «Екологія та охорона навколишнього середовища», а саме:

 • Українська мова та література;

 • Біологія (профільний);

 • Географія або Математика (на вибір)

та «Електротехніка та електротехнології»:

 • Українська мова та література;

 • Математика (профільний);

 • Фізика або Іноземна мова (на вибір).

Також в 2014 році Сумський державний університет оголошує перший прийом документів за новим актуальним напрямом підготовки «Телекомунікації».

Абітурієнти, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси або пройшли підготовку в інших структурах довузівської підготовки СумДУ, при вступі на навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (спеціальності факультетів «Технічних систем та енергоефективних технологій (ТЕСЕТ)» та «Електроніки та інформаційних технологій (ЕлІТ)»), отримують додатково до 20 балів до результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

За всіма напрямами підготовки плануються бюджетні місця. Нагадаємо у 2013 році Сумський державний університет отримав найбільший обсяг державного замовлення в області – понад 800 бюджетних місць.

Ви можете ознайомитися з повним текстом Правил прийому до Сумського державного університету у 2014 році з додатками

Напрями підготовки та перелік конкурсних предметів для вступу в 2014 році на 1-й курс

З питань запису на підготовчі курси звертайтеся за телефонами: (0542) 68-78-42, 33-34-48.

Сторінка В Контакте

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua