Дата публікації:
13 липня 2011
Кількість переглядів:
1453
Поділитися:

За оновленими даними світового рейтингу університетів 4ICU (International Colleges & Universities) Сумський державний університет став шостим серед вітчизняних вишів і єдиним серед регіональних. У порівнянні з минулорічним показником СумДУ піднявся аж на шість позицій.

Нагадаємо, що рейтинг 4ICU визначає популярність навчального закладу через популярність його web-ресурсів у світі. Окрім того, International Colleges & Universities є одночасно і пошуковою системою, і міжнародним каталогом вищих навчальних закладів. Усього він включає понад 10 000 вищих навчальних закладів з 200 країн світу.

Поява у провідних міжнародних рейтингах свідчить про іміджевість та авторитетність університету, адже значно зростають можливості співпраці навчального закладу з партнерами за кордоном, доступу до найсучасніших інноваційних технологій. Присутність у рейтингу робить ВНЗ більш привабливим для іноземних студентів. 

У Сумському державному університеті переконані, місце серед найкращих університетів світу  в провідних університетських рейтингах – це своєрідний квиток до елітного клубу, учасники якого створюють парадигму розвитку сучасної цивілізації.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]