Дата публікації:
09 квітня 2014
Кількість переглядів:
793
Поділитися:

Дві студентки спеціальності «Компресори, пневмоагрегати та вакуумна техніка» СумДУ відзначилися у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Енергетика».

Усього на конкурс, що проходив 18-20 березня у Приазовському державному технічному університеті, було подано 109 робіт із 39 ВНЗ України.

Диплом І ступеня та грошову премію від однієї з промислових компаній-спонсорів отримала студентка п’ятого курсу Дарія Сорокіна за роботу «Математичне моделювання системи повітропостачання промислового підприємства» – (науковий керівник – к.т.н., професор кафедри технічної теплофізики Герман Бондаренко).

Дарія розробила математичну модель системи повітропостачання промислового підприємства. Робота студентки особливо сподобалася одному з членів комісії, заступнику головного інженера меткомбінату «Азовсталь» Сергію Божку, який розраховує знайти їй практичне застосування на своєму підприємстві.

Дипломом ІІІ ступеня була відзначена робота п’ятикурсниці СумДУ Марини Медведєвої на тему: «Інтегровані багатовальні газові відцентрові компресори для низьких значень тиску газу на виході (0,2 – 0,5 МПа)» (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри технічної теплофізики Микола Калінкевич).

Сумський державний університет вітає студенток із перемогами і бажає подальших успіхів у науковій роботі!

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]