Дата публікації:
30 травня 2014
Кількість переглядів:
1785
Поділитися:

На цьому наголосив ректор Сумського державного університету під час відвідування закладу 29 травня. «Санаторій-профілакторій створений не лише для студентів СумДУ. Його двері широко відкриті для студентства і викладацького загалу всіх вишів області», – зазначив Анатолій Васильєв.

Із часу відкриття санаторію-профілакторію курс оздоровлення пройшли 450 студентів і співробітників університету. Медичні послуги надаються за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Сумського державного університету. Путівка передбачає 21-денне амбулаторне лікування із триразовим харчуванням. Зараз підписані договори на лікування освітян з інших навчальних закладів області.

«Санаторій-профілакторій пропонує широкий спектр діагностичних і лікувально-оздоровчих послуг», – зазначив головний лікар закладу, канд. мед. наук, асистент кафедри  хірургії з дитячою хірургією та курсом онкології Медінституту СумДУ Олександр Солодовник. Діагностика включає консультації професорів, докторів, кандидатів наук, а також обстеження усіх систем організму на сучасному діагностичному обладнанні.

Лікування проводиться за різними профілями захворювання: серцево-судинними, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, шкіри, очей тощо. Наявні медичні апарати для реабілітації спортсменів після травм.

Санаторій-профілакторій СумДУ, розташований на території колишньої садиби Параскеви Штеричевої, був відкритий 2 вересня минулого року. Зараз біля головної будівлі маєтку Сумський державний університет реалізує наступний потужний проект. Триває реконструкція інших будівель, у яких розміщуватимуться стоматологічне відділення санаторію-профілакторію та стоматологічний навчально-науковий корпус Медичного інституту СумДУ із сучасною зубопротезною лабораторією. В оновлених стінах надаватиметься стоматологічна допомога та навчатимуться студенти-стоматологи.

Наразі добудовано другий, а на двоповерховій частині – третій поверхи. Частина фасаду вже має зовнішнє оздоблення. Роботи виконано в одному архітектурному ансамблі з санаторієм-профілакторієм. Будівництво ведеться силами відділу організації будівництва та ремонтів СумДУ.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]