Дата публікації:
02 вересня 2011
Кількість переглядів:
937
Поділитися:

У День знань усім студентам-першокурсникам була прочитана перша лекція з основ інформаційної культури, кредитно-модульної системи та організації позанавчальної роботи.

Головну увагу приділили інформаційним технологіям, знання з яких допоможуть першокурсникам надалі зорієнтуватися у електронному середовищі університету. Студентам розповіли, як користуватися електронними базами, мати доступ до електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів та віддалено користуватися послугами сайтів університету і бібліотеки.

Проінформували «першачків» і щодо організації навчального процесу – кредитно-модульної системи та особливостей навчання за нею. Важливо: уже з першого дня студенти мають максимально відповідально ставитися до відвідувань занять та систематично виконувати завдання викладача – лише такий підхід стане запорукою успішності здачі модульних циклів та семестрового контролю. Своєю різноманітністю дивувала студентство лекція про позанавчальну роботу СумДУ – заняття художньою самодіяльністю, волонтерством або спортом ­­­– тут кожен може зробити вибір за покликом власного серця та душі.

Усі лекції неабияк зацікавили студентів та викликали в адрес лекторів гучні оплески. Усміхнені «першачки» цього дня вже відчули себе повноцінними студентами Сумського державного університету.

Бібліотека СумДУ,
Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua