Дата публікації:
01 вересня 2014
Кількість переглядів:
1189
Поділитися:

Цього року близько 1200 першокурсників поповнили лави Сумського державного університету. Урочиста посвята проходила 29 серпня.

Молодь познайомилася з можливостями університету, а саме різноманіттям творчих гуртків, спортивних секцій, кафедрою військової підготовки. За традицією, один із найкращих студентів вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

«Пишайтеся званням студента, успішно оволодівайте знаннями, живіть різноманітним студентським життям і примножуйте знані традиції нашого навчального закладу», – зазначив ректор Анатолій Васильєв, вітаючи першокурсників. Він додав, що в СумДУ молодь вдало поєднує освіту, науку, творчість, спорт і громадську діяльність.

«Ви навчаєтеся у престижному виші, знаному в Європі та світі», – наголосив голова обласної ради Микола Клочко. Він побажав студентам нових ідей, що у майбутньому сприятимуть розвитку міста, області та країни.

Цьогорічна посвята відзначилася особливим патріотичним забарвленням: національні костюми глядачів і учасників, український репертуар та білі голуби, що злетіли в небо на знак миру на рідній землі.

Хореографічним подарунком для присутніх свята став виступ дітей із Донецької дитячо-юнацької спортивної школи, які у серпні відпочивали в таборі СумДУ «Універ».

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

Переглянути відео: http://www.youtube.com/watch?v=ekTxh2mqdRw&feature=youtu.be

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]